IV Niedziela Wielkiego Postu

19.03.2023 r.

Informacje duszpasterskie

1.     Intencje na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i zamieszczone na stronie internetowej.   

2.     Jak w każdą niedzielę, zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu o godz.16.00.

3.     W każdy piątek zapraszam na nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 16.30. Gorzkie żale śpiewamy w niedzielę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu ok. godz.16.40. 

4.     Rekolekcje wielkopostne od dzisiaj do wtorku 21 marca głosi o. Łukasz Kalisz. Plan rekolekcji jest w gablocie i w aktualnościach na stronie internetowej.

5.     25 marca będziemy obchodzić uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą o godz. 9.00 i 17.00. Ofiary składane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.

6.     W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.

7.     Z 25 na 26 marca następuje zmiana czasu. W związku z tym od poniedziałku 27 marca Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz.18.00. Natomiast dyżur księdza w kancelarii parafialnej będzie od godz. 17.00 do Mszy  św. wieczornej.       

8.     W ostatnim czasie na konto wpłynęła ofiara na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

9.     W zakrystii są do nabycia baranki czekoladowe na stół wielkanocny.

10.   W przyszłą niedzielę Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Nasza Krężnica, a także ze Stowarzyszenia Społecznego CIS,  po każdej Mszy św. będą sprzedawać palmy. Natomiast w Niedzielę Palmową 2 kwietnia Koło Gospodyń organizuje kiermasz wielkanocny.

11.  Zachęcam do lektury prasy katolickiej (Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny).