VI Niedziela Wielkanocy 05.05.2024 r.

Informacje duszpasterskie

1.     Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz.11.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2.     O godz.16.00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu.

3.     Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. i ich rodziców.

4.     Dziękuję za dekorację kościoła kwiatami rodzinom: Gierobów, Sałagów, Bochenów, Antoniów.

5.     W ostatnim czasie na potrzeby parafii złożono dwie ofiary  oraz jedną na wywóz śmieci z cmentarza.

6.     W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom „Nadzieja Radości”.

7.     Dziś ofiary składane na tacę są przeznaczone na wsparcie naszego seminarium duchownego.

8.     Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budownictwo sakralne.

9.     Zapowiedzi przedślubne:

Aleksandra Nicpoń panna z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Kocku i Jakub Putowski kawaler z Krężnicy Jarej, parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza,

Magdalena Grądziel, panna z Krężnicy Jarej, parafia tutejsza i Bartosz Kapral, kawaler z parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Ludwinie – zapowiedź druga.

10.  Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Floriana.